جمعه 2 آبان 1399 _ 05 ربيع الأول 1442
 مطالب

تغيير مكان ساختمان اداري دانشگاه آزاد اسلامي واحد جلفا

به اطلاع اساتيد و دانشجويان محترم مي رساند: ساختمان اداري دانشگاه آزاد اسلامي واحد جلفا به ساختمان دانشگاه آزاد اسلامي واحد هاديشهر انتقال يافته است
پنجشنبه بیست و هفتم شهريور 1399
تعداد بازدید: 86

راهنمای برگزاری آزمون مجازی ( ویژه امتحانات پایان ترم نیمسال دوم 99-98)

با توجه به مصوبات ستاد آموزش مجازی استان و سازمان مرکزی کلیه امتحانات پایان ترم نیمسال دوم 99-98 دانشگاه آزاد اسلامی واحد جلفا بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار می گرددلذا لازم است دانشجویان محترم به اطلاعیه های مندرج در ادامه خبر توجه فرمایند
سه شنبه بیست و هفتم خرداد 1399
تعداد بازدید: 369

تبریک انتصاب دکتر جراحی بعنوان مدیر اجرائی واحد بین المللی جلفا

بدینوسیله انتصاب شایسته ی حضرتعالی را به عنوان مدیر اجرائی واحد بین المللی جلفا را که بیانگر تعهد، تخصص ، لیاقت و شایستگی‌ شما میباشد ، را به شما و مجموعه این واحد دانشگاهی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
يکشنبه بیست و هشتم ارديبهشت 1399
تعداد بازدید: 316

مدیر اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی جلفا منصوب شد

مدیر اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جلفا در حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی منصوب شد.
چهارشنبه بیست و چهارم ارديبهشت 1399
تعداد بازدید: 335

تمدید مهلت ثبت نام و تکمیل انتخاب واحد نیمسال جاری

به اطلاع دانشجویان محترم میرساند باتوجه به تقویم آموزشی نیمسال جاری و با عنایت به شروع بحران ناشی از ویروس کرونا همزمان با انتخاب واحد نیمسال جاری، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی طی بخشنامه ای تکمیل ثبت نام دانشجویان را تا پایان فروردین ماه تمدید کرده است.
شنبه بیست و سوم فروردين 1399
تعداد بازدید: 420

اطلاعیه برگزاری کلاس های آموزشی بصورت آنلاین

قابل توجه اساتید و دانشجویان گرامی، با آرزوی سلامتی برای شما و خانواده محترمتان به اطلاع می رساند با توجه به بخشنامه سازمان مرکزی مبنی بر برگزاری کلاس‌های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت مجازی نسبت به حضور در کلاس های آنلاین اقدام فرمایید.
يکشنبه بیست و پنجم اسفند 1398
تعداد بازدید: 7623

نمایش ۷ محصول نوآورانه و دانش‌بنیان دانشگاه آزاد جلفا در نمایشگاه ربع رشیدی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی جلفا از نمایش ۷ محصول نوآورانه، فناورانه و دانش‌بنیان این واحد دانشگاهی در هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز خبر داد.
پنجشنبه شانزدهم آبان 1398
تعداد بازدید: 478

انزجار دانشگاهیان واحد بین المللی جلفا از آمریکای جنایتکار در 13آبان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جلفا همزمان با 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی کارکنان و جمعی از استادان و دانشجویان واحد بین المللی جلفا همگام با مردم شهید پرور شهر جلفا در راهپیمایی این روز بزرگ حضور یافته وبار دیگر با آرمانهای انقلاب و امام رهبری و شهیدان تجدید پیمان نموده و خشم و انزجار خود را امریکای جنایتکار و دشمنان اسلام و انقلاب اعلام داشتند.
دوشنبه سیزدهم آبان 1398
تعداد بازدید: 465

حدیث روز/ محتوای نامه امام رضا(ع) به عبدالعظیم حسنی و توصیه‌های ایشان به شیعیان

شیخ مفید در کتاب خویش، پیام جامع، آموزنده و جالبی را از امام رضا علیه‌السلام آورده است. امام(ع) این پیام را به وسیله حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به شیعیان و دوستداران اهل بیت(ع) فرستاده‌اند.
چهارشنبه هشتم آبان 1398
تعداد بازدید: 334

دیدار دانشگاهیان واحد بین المللی جلفا با جانباز ۷۰ درصد

همزمان با ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس در راستای ادای ادب و احترام به جانبازان و ایثارگران و خانواده معظم شهدا مراسم دیدار با اکبر اسماعیل‌پور جانباز ۷۰ درصد هشت سال دفاع مقدس در جلفا با حضور محمدحسین صادقی سرپرست واحدهای دانشگاهی مرند، جلفا، هادیشهر و خاروانا، دادستان و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان جلفا برگزار شد.
يکشنبه هفتم مهر 1398
تعداد بازدید: 307
آرشیو