شنبه 4 اسفند 1397 _ 18 جمادى الثانية 1440
  آمار سايت
مهمان : 3396
امروز : 3184
ديروز : 979
ماه : 5312
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا

جشن پیروزی مقاومت اسلامی در واحد بین المللی جلفا برگزار شد

مراسم گرامیداشت و جشن پیروزی مقاومت اسلامی در سوریه با سخنرانی سردار رحیم نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در سوریه و با تجلیل ازدانشجویان ایثارگر واحد بین المللی جلفا برگزار شد.
سه شنبه 21 آذر 1396

دانشجویان بی پروا مطالبات خود را بیان کردند/ اشتغال بومیان و اعتماد به جوانان درصدر مطالبات دانشجویی

ویژه برنامه روز دانشجو که دو سالی است رنگ و بوی پرسش و پاسخ و مطالبه گری به خود گرفته است دانشجویان بی پروا مطالبات خود را بیان کردند. ویژه برنامه گرامیداشت روز دانشجو با حضور مسئولان شهرستان و منطقه آزاد ارس و حضور پرشور دانشجویان از دانشگاه های آزاد اسلامی واحد بین المللی جلفا و پیام نور جلفا و هادیشهر در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور جلفا برگزار شد.
پنجشنبه 16 آذر 1396

حاشیه های همایش روز دانشجو

به گزارش جلفانیوز، ۱۶ آذر در‌ پیش است و برای آنکه دانشجویان از تعطیلات پیش رو بهره برده و از ویژه برنامه روز دانشجو هم بی نصیب نمانند، مسئولان دانشجویی ۱۴ آذر برنامه ای با محوریت پرسش و پاسخ و با دعوت از مسئولان شهرستان تدارک دیده اند.
چهارشنبه 15 آذر 1396

دعوت از دانشجویان ارجمند واحد بین المللی جلفا جهت حضور در مراسم روز دانشجو

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم می رسانددر راستای استفاده بهتر از حضور مسئولین محترم شهرستان مراسم گرامیداشت روز دانشجو (با محوریت پرسش و پاسخ از مسئولین) به صورت مشترک با سایر دانشگاههای منطقه آزاد ارس و وبا همکاری بسیج دانشجویی و معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد ارس و با حضور امام جمعه محترم شهر جلفا، نماینده محترم شهر های جلفا و هادیشهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار محترم شهر جلفا،مدیر عامل محترم منطقه آزاد ارس در ساعت 14 روز سه شنبه 14 آذرماه در محل سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.
دوشنبه 13 آذر 1396

معاون فرهنگی ،اجتماعی گردشگری منطقه آزاد ارس :دانشگاه آزاد اسلامی قابلیت تبدیل شدن به الگویی نودر مناطق آزاد را دارد

معاون فرهنگی ،اجتماعی گردشگری منطقه آزاد ارس در جلسه مشترک با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با اشاره به پتانسیل های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی قابلیت تبدیل شدن به الگویی نودر مناطق آزاد را دارد.
سه شنبه 16 آبان 1396

پتانسیل واحد بین المللی جلفا در جذب درآمد های غیر شهریه ای منحصر بفرد است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در نخستین بازدید خود از دانشگاه های استان صبح امروز با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی جلفا در دیدار با کارکنان و استادان این واحد دانشگاهی بر ایجاد بستر لازم جهت کسب درآمد های غیر شهریه ای تاکید کرد.
سه شنبه 16 آبان 1396

محکومیت یاوه گویی های ترامپ با تجمع دانشگاهیان آزاد اسلامی و پیام نور جلفا

همگام با سایر مراکز علمی و دانشگاهی تجمع استادان ، کارکنان و دانشجویان واحد بین المللی جلفا و پیام نور جلفا در راستای محکومیت یاوه گویی های ترامپ رئیس جمهور آمریکا در خصوص ایران اسلامی و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی جلفا برگزار شد.
يکشنبه 23 مهر 1396

دیدار دانشگاهیان واحد بین الملی جلفا با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی

همزمان با بازگشایی مراکز علمی و دانشگاهی و در آستانه هفته دفاع مقدس هیئت رئیسه واحد بین المللی جلفا به همراه جمعی از استادان و کارکنان این دانشگاه با حضور در بیت امام جمعه تبریز با حجت الاسلام وامسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی دیدار کردند
سه شنبه 28 شهريور 1396

دانشگاهیان باید مرزهای جهانی دانش را طی کنند

دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در آستانه شروع سال تحصیلی 97-96 با صدور پیامی، ابراز امیدواری کرد شروع دوباره سال تحصیلی جدید همراه با تحقق امیدها و آرزوهای بزرگ برای جامعه علمی کشور به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی باشد.
يکشنبه 26 شهريور 1396

نشست هم اندیشی مرکز رشد و فناوری ارس با استادان و کارکنان واحد بین المللی جلفا برگزارشد

نشست هم اندیشی مرکز رشدو فناوری ارس با استادان هیئت علمی و کارکنان واحد بین المللی جلفا با هدف معرفی پتانسیل ها و توانمندی های موجود در دانشگاه و مرکز رشد ارس برگزار شد.
دوشنبه 13 شهريور 1396