يکشنبه 27 آبان 1397 _ 10 ربيع الأول 1440
  آمار سايت
مهمان : 525
امروز : 550
ديروز : 2850
ماه : 37915
 
 آرشیواطلاعیه ها
کلمه کلیدی
:
از
تا

تسلیت و تعزیت به همکار گرامی ( اختای ابراهیمی)

همکار ارجمند جناب آقای اختای ابراهیمی با نهایت تاثر و تاسف درگذشت مادربزرگ گرامیتان را تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحومه علو درجات و رحمت واسعه و برای شما و سایر بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.
چهارشنبه 11 مهر 1397

قابل توجه دانشجویان در شرف فارغ التحصیلی یا انصراف (بدیلیل نقل مکان قسمت اداری دانشگاه ارائه تسویه از 7 مهرماه میسر خواهد بود)

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان در شرف فارغ التحصیلی یا انصراف میرساند بدلیل نقل مکان قسمت اداری دانشگاه از ساختمان آذران به ساختمان آموزشی 2 ( دپارتمان جنب دانشگاه پیام نور جلفا ) تا 7 مهرماه از ارائه تسویه به فارغ التحصیلان یا متقاضیان انصراف معذور خواهیم بود خواهشمند است با رعایت این اطلاعیه، از 7 مهر ماه( روز شنبه ) جهت اخذ تسویه به دانشگاه مراجعه فرمائید.
يکشنبه 1 مهر 1397

مجلس هفتم پدر بزرگوار استاد مهندس لطفی

بدینوسیله ضمن عرض تسلیت خدمت استاد مهندس امیررضا لطفی به مناسبت در گذشت پدر بزرگوارشان به اطلاع اساتید، کارکنان و دانشجویان ارجمند می رساند مجلس هفتم آن مرحوم روز پنجشنبه 21تیر ماه از ساعت 17:30 لغایت 19 در مسجد امام خمینی (ره) خوی برگزار خواهد شد.
چهارشنبه 20 تير 1397

زمان و مکان آزمون جامع دکتری معماری

بدینوسیله ضمن تبریک به اطلاع دانشجویان محترم دکتری معماری واحد بین المللی جلفا می رساند آزمون جامع دکتری معماری به ترتیب ذیل در دو بخش شفاهی و کتبی برگزار خواهد شد:
دوشنبه 21 خرداد 1397

قابل توجه دانشجویان محترم گروه مکانیک (استاد دکتر اشجاری )

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم استاد دکتر اشجاری از گروه مکانیک میرساند کلاس جبرانی دروس مربوطه به ترتیب ساعات برنامه هفتگی در روز های 4 شنبه و پنج شنبه مورخه 23 و 24 خرداد ماه برگزار خواهد شد.
شنبه 19 خرداد 1397

قابل توجه اساتید و دانشجویان ارجمند( کلیه کلاس های روز جمعه ۱۸خرداد ماه تعطیل است)

به اطلاع اساتید،دانشجویان ارجمند می رساند بدلیل ایجاد فرصت مناسب برای کسب فیوضات مراسم لیالی قدر در شب ۲۳ماه مبارک رمضان کلیه کلاس های روز جمعه ۱۸ ماه خرداد تعطیل میباشد. ضمنا موعد برگزاری جبرانی متعاقبا اعلام خواهد شد.
چهارشنبه 16 خرداد 1397

کلاس های جبرانی استاد دکتر گل محمد پور و استاد خانم جعفر زاده

بدینوسیله کلاس های جبرانی استاد دکتر گل محمد پور و استاد خانم جعفر زاده به شرح ذیل بحضوردانشجویان مربوطه اعلام می گردد.
چهارشنبه 2 خرداد 1397

بخشنامه اولیه طرح ولایت 40 روزه مشهد مقدس

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان ارجمند می رساند بخشنامه اولیه ثبت نام طرح ولاست 40 روزه مشهد مقدس دانشگاه آزاد اسلامی ویژه کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل به شرح ادامه خبر میباشد:
چهارشنبه 2 خرداد 1397

مسابقه کتابخوانی سلام سالار

بدینوسیله به اطلاع می رساند معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور اعتلا و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در دانشگاه و جامعه و هم چنین ارتقاء سطح فکری مخاطبان و تبدیل سنت کتابخوانی به امری رایج اقدام به برگزاری مسابقات کتابخوانی سراسری کرده که در این راستا مسابقه کتابخوانی از کتاب (خداحافظ سالار)که مجموعه ای از خاطرات سردار شهید همدانی از زبان همسرش می باشد به صورت سراسری برگزار می گردد که در ادامه نحوه تهیه کتاب و و پوستر این مسابقات قابل ملاحظه می باشد.
سه شنبه 1 خرداد 1397

کلاسهای جبرانی استاد محمد زاده از گروه مکانیک

بدینوسیله به اطلاع می رساند کلاسهای جبرانی استاد محمد زاده از گروه مکانیک از روز جمعه مورخ 97/03/04 الی یکشنبه ۹۷/۰۳/۰۶ به شرح زیر برگزار میشود.
سه شنبه 1 خرداد 1397