شنبه 18 مرداد 1399 _ 17 ذو الحجة 1441
  آمار سايت
مهمان : 2341
امروز :
ديروز :
ماه :
 
تاریخ : چهارشنبه 20 شهريور 1398     |     کد : 833

مهندس«صالحی آرا» رئیس ستاد اربعین حسینی دانشگاه آزاد اسلامی شد


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی مهندس احمد صالحی آرا را به عنوان «رئیس ستاد اربعین حسینی دانشگاه آزاد اسلامی» منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی مهندس احمد صالحی آرا سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران را به عنوان «رئیس ستاد اربعین حسینی دانشگاه آزاد اسلامی» منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای مهندس صالحی آرا

بنا به پیشنهاد معاون محترم دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و با توجه به مراتب تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «رئیس ستاد اربعین حسینی دانشگاه آزاد اسلامی» منصوب می‌شوید.

از جنابعالی انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی و اتخاذ تصمیمات راهگشا و به موقع و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های دانشگاه در سازمان مرکزی و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌ها و هماهنگی با ستاد مرکزی اربعین و ستاد اربعین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم پیاده‌روی اربعین، تلاش و اهتمام لازم را به عمل آورید.

بر این اساس لازم است کلیه مسئولین سازمان مرکزی و همچنین واحدها و مراکز آموزش عالی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور نهایت همکاری و حمایت را از این ستاد داشته باشند.

محمدمهدی طهرانچی

لازم به ذکر است، جلسه ستاد اربعین حسینی دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز به ریاست دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سازمان مرکزی و با حضور تمامی اعضا برگزار شد و در این جلسه حکم انتصاب مهندس صالحی آرا به عنوان رئیس ستاد اربعین حسینی دانشگاه آزاد اسلامی به وی اعطا شد.آلبوم تصاویرمهندس«صالحی آرا» رئیس ستاد اربعین حسینی دانشگاه آزاد اسلامی شد
عکسی برای این آلبوم ثبت نشده است.
نوشته شده در   چهارشنبه 20 شهريور 1398  ساعت  12   توسط   مسئول روابط عمومی
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
 
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید